Přejít k hlavnímu obsahu

Jednorázové akce

YMCA Praha kromě své celoročně fungující činnosti v podobě volnočasových kroužků, sociálních služeb v rámci nízkoprahových zařízení a mateřských center pořádá také jednorázové akce, jejichž náplň je velmi různorodá. Některé bychom vám rádi představili, abyste se na ně mohli těšit dopředu.

Drakiáda na Opatově

Celoodpolední program pro celou rodinu i jednotlivce nadšence. Tradičně se koná druhou říjnovou sobotu od 15.00 v Central parku na Praze 11. Dle stovky draků ve vzduchu to jistě najdete!

Probíhá soutěž draků, přičemž hodnocení probíhá v několika kategoriích, od nejrychlejšího vzlétnutí po kreativitu, s jakou byl drak vytvořen. Mimo hlavní dračí soutěž je připraven bohatý doprovodný program - lezecká stěna, obří bublifuk, střelba z luku, výtvarný koustek, kouzelník nebo třeba workshop bubnů.

Občerstvení je obvykle zajištěno jednoduše ale efektivně - ohništěm. Buřty, chleba, kečup, hořčice jsou za drobný příspěvek na místě připraveny, ale vezmete-li si své, určitě vás od společného opékání nebudeme vyhánět.

Fotogalerie loňského ročníku zde.