Přejít k hlavnímu obsahu

Ten Sing

Hudebně-sociální aktivita pro teenagery.

Volný čas trávený v přátelském kolektivu plném veselých vrstevníků formou přípravy různorodého repertoáru na tradiční i netradiční vystoupení:

sbor vedený dobrovolnými nadšenci sbormistry juniory, nácvik moderní písní vybíraných členy tensingu samotnými
kapela vedena stejně tak, nástroje jsou k dispozici v tensingové zkušebně
- když je chuť a nápad, hraje se i divadlo
- pro pohybové nadšence tanec
- zapojit se může kdokoli do čehokoli, co bude mít chuť vyzkoušet si.

Nemusíte projít žádné vstupní talentové zkoušky. Naopak poskytneme každému prostor pro seberealizaci a možnost vyzkoušet si, co ho láká, ať už je to hudba, tanec nebo divadlo. To vše je doplněno o další workshopy - scénický tanec, minichoir, stomp.

 

Ten Sing je založen na principu mladí pro mladé, kdy se vedoucí, sami taktéž mladí lidé, snaží postupně předávat zodpovědnost a dovednosti mladším a vychovávat z nich budoucí vedoucí.

Myšlenka tensingu je založena na snaze poskytnout mladým lidem bezpečný prostor pro trávení plnohodnotného volného času, důležitou složkou tensingu jsou proto také duchovní a duševní stránky mladého člověka. Od toho tři pilíře tensingu, tzv. 3K - Kristus, Kreativita a Kultura.

Na všech akcích a zkouškách dodržujeme základní pravidla: no sex, no drugs, no alcoholTen Sing je celosvětově rozšířená idea, prakticky uplatňovaná tensingovými skupinami. V ČR je 8 fungujících tensingových skupin.

 

YMCA Praha zastřešuje tensingovou skupinu: 

 

Ten Sing Pražský Tyjátr 

pravidelné schůzky
každé pondělí od 17.30 do 19.30
místo: prostory modlitebny, Čajkovského 10, Praha 3 (zvoňte na zvonek Modlitbena)
pro koho: pro nadšené mladé lidi ve věku zhruba od 10 do 19 let

tensing.tyjatr@praha.ymca.cz / IG @tensing_prazsky_tyjatr 

Žižkovští tě zvou na své zkoušky. Přidej se, máš-li chuť! Můžeš přijít prostě na středeční zkoušku, ale sichr bude, ozveš-li se předtím buď na uvedený kontaktní e-mail nebo na volnycas@praha.ymca.cz. Budou se na tebe těšit!

 

Sponzoři

Je členem

nahoru

panáček ukazující nahoru