Přejít k hlavnímu obsahu

Kosák

Tábor YMCA Praha na Kosím potoce pro děti

Kosí potok je letní tábor pro děti ve věku 7 - 12 let, který probíhá v západních Čechách, v malebném údolí Kosího potoka. Vzpomínky na chvíle v tichu pod hvězdami, společné hry, zpěv před obědem i večery u ohně ve stanech tee-pee zůstávají mnoha účastníkům v paměti na celý život. Děti jsou vystaveny životu v co nejryzejších přírodních podmínkách je to možné, spí v tee-pee, jí z ešusů, absolvují puťáky. Tábor je fyzicky náročný, ale o to více si ho děti pokaždé užijí.

Tábor YMCA Praha na Kosím potoce pro teenagery

Na Kosím potoce probíhá i druhý letní tábor (ve stejném termínu jako tábor pro děti) - tábor pro teenagery ve věku 13 - 18 let.

Kosák

Letní dětský tábor na Kosím potoce proběhne od 13. do 27. července 2020 v těsné blízkosti Kosího potoka v západních Čechách.
Základní cena tábora je 5 000 Kč, a to jak "malého", tak "velkého". Slevy jsou poté možné po domluvě, pokud je dítě na tábor dopraveno po vlastní ose, nebo pokud může rodič jakýmkoli způsobem vypomoci táboru, např.: převoz báglů, materiálu, pomoc při stavěčkách apod. Také je k dispozici sourozenecká sleva 500 Kč.
Přihlašování probíhá na webovkách tábora.
 

Letní tábory

Adresa a kontakt

web: 
http://www.kosak.ymca.cz/

facebook:
www.facebook.com/groups/www.kosak.ymca.cz/

Malej viking

nahoru

panáček ukazující nahoru